Movies
Ratings
129
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
In Another CountryRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0