Series
Ratings
143
Attic CatRated ★ 3.0
Camping ClubRated ★ 3.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 1.5