Movies
Ratings
44
Chang-EunRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0- Horror Stories 3Rated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 5.0
The Fox FamilyRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 1.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
PawnRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 5.0- All Bark No BiteRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0