Movies
Ratings
319
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.5
The CellRated ★ 4.0
IdiocracyRated ★ 0.5
Return to SenderRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
The Stepford WivesRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
TessRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.5
CasablancaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5