Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Crazy/BeautifulRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Zombie Crush in HeyriRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
JulesRated ★ 5.0
HoneySweetRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0