Series
Ratings
16
StrangerRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0- 極限推理コロシアムRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.5
FringeRated ★ 3.0
FringeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0