Titles you rated
BethanyRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 2.0
JokerRated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 2.5