Series
Ratings
175
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 2.5
Singles' InfernoRated ★ 1.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5- Steel Troops Season 3Rated ★ 2.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 2.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5