Movies
Ratings
26
Night at the MuseumRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0