Titles you rated
I, RobotRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0