Titles you rated
Cold EyesRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 3.0
Tango & CashRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0