Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
GantzRated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 3.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 5.0
Big StanRated ★ 5.0
The Dog of FlandersRated ★ 5.0- 아기공룡 둘리 - 둘리의 배낭 여행Rated ★ 5.0
Trigun: Badlands RumbleRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam F91Rated ★ 5.0
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation III: Love is the Pulse of the StarsRated ★ 5.0
Gundam Wing: The Movie - Endless WaltzRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Samurai X: The Motion Picture (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Batman: Year OneRated ★ 4.0
Batman: Gotham KnightRated ★ 5.0
Bleach: Fade to Black, I Call Your NameRated ★ 5.0
Bleach the Movie 2: The Diamond Dust RebellionRated ★ 5.0
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation I: Heirs to the StarsRated ★ 5.0