Series
Ratings
16- Take Me to Love & MealRated ★ 3.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5- Hanasaki Mai ga Damattenai 2015Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Prison PrincessRated ★ 3.5
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 4.0- Wise and FoolishRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0