Movies
Ratings
244
PawnRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
HancockRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0