Movies
Ratings
1706
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Silent FriendRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.0
My HeartRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0