Titles you rated
The PianistRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0