Movies
Ratings
82
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0