Movies
Ratings
289
The TerminalRated ★ 4.0
The TruckRated ★ 5.0
HandphoneRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0