Series
Ratings
182
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- GATCHAMANRated ★ 1.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.5