Movies
Ratings
550
Never Back DownRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
Piranha 3DRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5