Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0