Movies
Ratings
655
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0