Titles you rated
- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Good Morning CallRated ★ 4.0
Fake NewsRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5
Winter, Grasping LoveRated ★ 3.0- Honey & CloverRated ★ 3.0
My Dangerous WifeRated ★ 4.5
Scum's WishRated ★ 2.5- HimitsuRated ★ 3.0
- 마지스카 학교 2Rated ★ 3.0
- SproutRated ★ 2.5
Mosaic JapanRated ★ 3.0