Movies
Ratings
438
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
London Has FallenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0