Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Hard EightRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
BEM THE MOVIE ~BECOME HUMAN~Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.5
Non Non Biyori the Movie: VacationRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.0
Pompo: The CinéphileRated ★ 4.0
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.0