Movies
Ratings
221
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The First OmenRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Perhaps LoveRated ★ 2.5- Love and LeashesRated ★ 3.0
PawnRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5