Movies
Ratings
584
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 3.5
Uptown GirlsRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 3.0
The Hating GameRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
Finding Your FeetRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5- The Daechi ScandalRated ★ 3.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5- SABAKANRated ★ 5.0