Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.5
The ButterflyRated ★ 3.5
Reign Over MeRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Better Watch OutRated ★ 3.0
The DescendantsRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5