Movies
Ratings
58
The Shawshank RedemptionRated ★ 1.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Safe HavenRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0