Titles you rated
1917Rated ★ 3.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
AnnetteRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
Babette's FeastRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
A Happy EventRated ★ 4.0
WildRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
HiddenRated ★ 4.0
Mrs.B., a North Korean WomanRated ★ 5.0
CracksRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Just Before Losing EverythingRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 4.0