Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0