Movies
Ratings
234
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0