Titles you rated
SkinsRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5- BansheeRated ★ 3.0
I've Got My Eye on YouRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
BansheeRated ★ 3.5
RevolutionRated ★ 2.5
RevolutionRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5