Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
The KingRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Collective InventionRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5- Tour de ForceRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
The RingRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.0
TremorsRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5