Movies
Ratings
269
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0