Series
Ratings
60
Doona!Rated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
The King's AffectionRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0