Titles you rated
The FavouriteRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0