Titles you rated
Deliver Us from EvilRated ★ 2.5
After the RainRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.5
MirrorsRated ★ 3.0
AfflictedRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
Terrified AterradosRated ★ 2.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.0