Series
Ratings
201
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
If Talking PaidRated ★ 3.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.0
AnoneRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
SwitchedRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 0.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 4.0
I Don't Love You YetRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 1.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5