Titles you rated
The MercilessRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 1.0
Innocent ThingRated ★ 0.5
Scarlet InnocenceRated ★ 0.5
Gantz:ORated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0