Titles you rated
Black PanthersRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
Love NowRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5