Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
I Am MotherRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0