Movies
Ratings
30
Billy ElliotRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0