Titles you rated
Notting HillRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.5
KlausRated ★ 5.0
SaltRated ★ 2.5
The Shop Around the CornerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5