Movies
Ratings
59
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0
All for LoveRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.0