Titles you rated
The SilencedRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0