Movies
Ratings
84
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.0