Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
Transformers OneRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Free!: Take Your MarksRated ★ 3.0- Free!: Timeless Medley - KizunaRated ★ 2.5
- 劇場版 Free!-Timeless Medley- 約束Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
WishRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5