Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Feel GoodRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of Power Season 5Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 2.5
The 100Rated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0