Series
Ratings
374
Knight FlowerRated ★ 5.0- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 2.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
2gether: The SeriesRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.0
Behind Your TouchRated ★ 3.5
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 4.0
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 2.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
A Time Called YouRated ★ 2.0
Love for Love's SakeRated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0